Oyun

Amazon Prime’ın aylık fiyatı 7.90 TL’den 39 TL’ye yükseldi!

 
Amazon tarafından kullanıcılara sunulan Prime hizmetine artırım geldi. Aylık 7.90 TL fiyat ödediğimiz hizmetin fiyatı artık 39 TL’lik bir fiyata ulaştı. Yüzde 400’lük bir artırımla birlikte karşımıza çıkan bu hizmeti artık 39 TL’den kullanabileceğiz. 
 
Amazon, mail aracılığıyla kullanıcıları bilgilendirdi
 
 
 
Amazon aracılığıyla kullanıcılara sunulan Prime hizmeti içerisinde birçok avantaj yer alıyor. Prime Gaming ile aylık olarak birçok oyun içi aksesuar ve paket kazanabiliyor, Prime Görüntü ile bir arada sinema ve dizilere ulaşabiliyor ve daha fazla avantajı bu kapsamda elde edebiliyoruz. Bu hizmet bugün prestijiyle zamlandı ve bu artırım haberi mail aracılığıyla kullanıcılara ulaştı.
 
Mail içeriğinde şu ayrıntılar yer alıyor: “Amazon Prime üyesi olduğunuz için teşekkürler. Sizi, üyeliğinizde yapılacak bir değişiklikle ilgili bilgilendirmek istiyoruz.
25 Nisan prestijiyle Prime üyeliğinin fiyatını ayda 39 TL olarak güncelliyoruz. Mevcut üyemiz olarak, sizin için yeni fiyat 25 Mayıs’tan sonraki birinci fatura döneminizden itibaren geçerli olacak.”
 
Peki siz bu artırım hakkında neler düşünüyorsunuz? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu