BilimTeknoloji

Amazon Prime Görüntü’ye Şubat 2022’de eklenecek üretimler belirli oldu

Amazon Prime üyeliğine dahil olan Prime Video servisinin yeni içerikleri belirli oldu. Şubat ayında servise eklenecek olan içerikler geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

PS Store’da Eleştirmenlerin Seçimi indirimi başladı

2 sa. evvel eklendi

Eklenen içeriklerin ayrıntılarını ve tarihlerini aşağıda bulabilirsiniz. Eklenen tüm imaller ülkemizde yalnızca Amazon Prime Görüntü‘da erişilebilir olacak. Amazon Prime birinci ay için fiyatsız, sonrasında ise ayda sadece 7,90TL. Üye olmak ve tüm ayrıcalıkları görmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Prime Görüntü Şubat 2022 Listesi

Reacher – 4 Şubat

Lee Child’ın “Jack Reacher” serisinin birinci romanı Killing Floor’dan uyarlanan veNick Santora’nın kalemiyle ekranlara taşınan “Reacher”, birinci dönemiyle 4 Şubat Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de Türkçe altyazı ve seslendirme seçenekleriyle izleyicilerle buluşuyor. Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald ve Chris Webster’ın başrollerini paylaştığı dizi, yakın vakitte sivil hayata geçiş yapan Jack Reacher isimli kıdemli bir askeri polis müfettişinin kıssasına odaklanıyor. Bir vakitler hizmet ettiği ulusu keşfetmek için ABD’yi dolaşmaya başlayan Reacher, Georgia’nın küçük Margrave kasabasına geldiğinde, 20 yılın akabinde birinci kere bir cinayet hadisesine sahne olmuş bir toplulukla karşılaşıyor. Görgü şahitlerinin kendisini hata mahallinde görüldüğünü sav etmesinin akabinde kendisini mahpusta bulan Reacher masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, kasabanın derinlere kök salmış bir komployu ortaya çıkarmaya başlıyor.

Phat Tuesdays: The Era of Hip Hop Comedy – 4 Şubat

Guy Torry’nin The Comedy’de büsbütün siyahilerin yer aldığı bir güldürü gecesi başlatmak için verdiği çabayı mevzu edinen küçük dizi “Phat Tuesdays: The Era of Hip Hop Comedy”, 4 Şubat Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de ekranlara geliyor. Üç kısımdan oluşan küçük dizi, 1992 Los Angeles isyanlarıyla yaşanan trajedinin akabinde siyahi komedyenlere yardımcı olmak için başlatılan küçük çaplı bir aktifliğin nasıl tanınan bir şova dönüştüğüne odaklanıyor. Üretimde Anthony Anderson, Tichina Arnold, Nick Cannon, Dave Chappelle, Snoop Dogg, Cedric the Entertainer, Tiffany Haddish, Steve Harvey, Lil Rel Howery, Regina King, Jo Koy, Luenell, Flame Monroe, Jay Pharoah, Craig Robinson, JB Smoove, Chris Tucker, Kym Whitley ve daha birçok komedyen ve tanınmış ismin hususla ilgili özel röportajları da izleyenlerle buluşuyor.

I Want You Back – 11 Şubat

Başrollerini Charlie Day ve Jenny Slate’in paylaştığı romantik güldürü sineması “I Want You Back” 11 Şubat Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Jason Orley’in direktörlüğünü üstlendiği üretimde, beklenmedik anda sevgilileri tarafından terk edilen otuzlu yaşlarındaki Peter ve Emma’nın sevgililerinin farklı aşklara yelken açtığını keşfetmelerinin akabinde yaşadığı olaylar ekranlara taşıyor. Sonsuza dek memnun olma bahtlarını kaybettiklerini düşünen ve her şeye tekrar başlamak zorunda kalma ihtimali karşısında dehşete kapılan Peter ve Emma, hayatlarının aşklarını geri kazanmak için umutsuz bir plana girişiyor. Eski sevgililerinin yeni ilgilerine son vermek ve onları yine kazanmak için ne gerekiyorsa yapacaklar.

The Marvelous Mrs Maisel – 18 Şubat

Başrolünü Rachel Brosnahan’ın üstlendiği sevilen imal “The Marvelous Mrs Maisel” dördüncü dönemiyle 18 Şubat Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de seyircilerle buluşuyor. 1950’lerin sonlarında bir komedyen olmaya karar veren Miriam Midge Maisel’in öyküsüne odaklanan dizinin dördüncü döneminde takvimler 1960’ı gösteriyor. Oyunculuğunu geliştirmek isteyen Midge, büsbütün yaratıcı özgürlüğe sahip olacağı bir iş buluyor. Lakin mesleğine ve mesleğinin onu götürdüğü noktaya olan bağlılığı, ailesi ve etrafındaki arkadaşlarıyla ortasında bir uçurumun oluşmasına neden oluyor.

Shatner in Space – 25 Şubat

Uzaya seyahat eden en yaşlı insan William Shatner’ın seyahatini mevzu edinen “Shatner in Space”, 25 Şubat Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de ekranlara geliyor. Bir saatlik özel belgeselde Shatner’ın hayatını değiştiren uzay seyahatinin öncesi, sonrası ve seyahati sırasında yaşadıkları mevzu ediniliyor. Belgeselde Shatner’ın Blue Origin kurucusu Jeff Bezos ile ortalarında büyüyen dostluğu da ayrıntılandırılıyor.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Amazon Prime Görüntü Şubat 2022 takvimi muhakkak oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu