Oyun

Amazon Prime Görüntü Türkiye’nin Ocak 2022 Takvimi Açıklandı!

Amazon Prime Görüntü, Ocak ayında Türkiye’de yayına girecek içerikleri açıkladı. Ocak ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak tanınan Amazon Originals üretimleri ortasında J.R. Moehringer’ın birebir isimli kitabından uyarlanan, başrollerinde Ben Affleck, Tye Sheridan ve Daniel Ranieri’nin, direktör koltuğunda ise George Clooney’nin yer aldığı dram sineması “The Tender Bar” izleyiciyle buluşacak.

“Hotel Transylvania” animasyon serisinin dördüncü ve son sineması “Hotel Transylvania: Transformania” ve doğaüstü büyülü güçlerle gayret eden birkaç maceraperestin serüvenini anlatan animasyon dizisi “The Legend of Vox Machina”nın birinci dönemi da Ocak ayında yer alıyor.

Amazon Prime Görüntü Türkiye Ocak 2022 Takvimi

İşte Amazon Prime Görüntü Türkiye Ocak Ayı Takviminden Öne Çıkanlar:

The Tender Bar – 7 Ocak

George Clooney’nin direktörlüğünü üstlendiği, Ben Affleck, Tye Sheridan ve Daniel Ranieri’nin başrollerini paylaştığı “The Tender Bar”, 7 Ocak Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de izleyicilerle buluşuyor. J.R. Moehringer’ın tıpkı isimli kitabından uyarlanan sinema, babası tarafından daha bir bebekken terk edilen ve annesiyle birlikte kendilerine takviye olma konusunda gönülsüz olan dedesinin meskeninde büyüyen J.R. isimli çocuğun kıssasına odaklanıyor. J.R., değişik ve içten bir baba figürü sergileyen barmen dayısı Charlie’nin barının ışıkları altında hayatı öğrenirken, kararlı annesi ömrü boyunca kendisine verilmeyen fırsatları oğluna sağlamaya çalışıyor. J.R.’ın çocukluk ve genç erişkinlik devirlerine şahit olunan sinemada, J.R. bir ayağı her vakit Charlie dayısın barında, romantik bağlantılar ve profesyonel hayallerinin peşinden koşuyor.  

Hotel Transylvania: Transformania – 14 Ocak

“Hotel Transylvania” animasyon serisinin dördüncü ve son sineması “Hotel Transylvania: Transformania”, 14 Ocak Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de ekranlara geliyor. Başrollerin Brian Hull, Andy Samberg ve Selena Gomez tarafından seslendirildiği animasyon sinemasında, Drac şimdiye kadarki en vahim vazifesiyle karşı karşıya kalıyor. Sinemada, Van Helsing’in gizemli icadı “Canavarlaştırma Işını” denetimden çıkıyor ve Drac ile canavar arkadaşlarının her biri birer beşere, Johnny ise bir canavara dönüşüyor. Güçleri elinden alınan Drac ve canavar olarak hayatı seven Johnny, uyumsuz yeni vücutlarında, çok geç olmadan ve birbirlerini çıldırtmadan evvel bir deva bulmak için bir ortaya gelip, dünyayı turlamalılar. 

The Legend of Vox Machina – 28 Ocak

Başrollerinin Ashley Johnson, Laura Bailey ve Travis Willingham tarafından seslendirildiği animasyon dizisi “The Legend of Vox Machina”nın birinci dönemi 28 Ocak Cuma günü Prime Görüntü Türkiye’de yayına giriyor. Cihanı dehşetli canavarlar ve karanlık büyülü güçlerden kurtarmaya çalışan bir küme orta düzey maceracının mevzu edinildiği animasyonun birinci döneminde karakterler, ölümsüz devlerle yüzleşirken, uğursuz bir büyücüyü devirip, kendi ortalarında kök salmış güçlü bir lanetle yüzleşiyorlar. Maceraları boyunca karakterler bir takım olarak nasıl hareket edeceklerini öğrenirken, aslında bundan çok daha fazlası – bir aile – olduklarını da keşfediyorlar.

  • Alexa’dan skandal teklif
  • İnternette bir periyot sona eriyor!
  • Amazon Prime Aralık 2021 takvimi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu