Oyun

Aksiyon rol yapma oyunu Hammerwatch II duyuruldu

 
Yayıncı Modus Games ve geliştirici Crackhell, açık dünya hack and slash aksiyon rol yapma oyunu Hammerwatch II’yi PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için duyurdu. Bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Hammerwatch II, dijital olarak 24,99 dolardan, fizikî olarak ise The Chronicles Edition aracılığıyla 39,99$ dolardan satışa sunulacak. The Chronicles Edition yani fizikî sürüm, Hammerwatch II oyununu, yine düzenlenmiş sürüm Hammerwatch: Anniversary Edition’ı, ortalarından seçim yapabileceğiniz ekstra 20 rengi, ekstra beş kahraman öğesini ve ekstradan iki ses paketini içeren indirilebilir içerik Anniversary Pack’i oyunculara sunacak. 
 
Üstten görünümlü bir aksiyon rol yapma deneyimi
 
 
 
Hammerwatch II ile birlikte biz oyuncular kahramanlarımızı toplayacak ve bu piksel dünyayı istediğimiz üzere keşfedebileceğiz. Açık bir dünyayı bizlere sunan oyunda Castle Hammerwatch’ıa adım atacak ve buranın zindanlarına geçiş yapabileceğiz.
 
Yol boyunca köylülere yardım edebilecek ve kendi grubumuzu toplamak için sağı solu gezeceğiz. Klasik aksiyon rol yapma oyunlarında olduğu üzere bu oyunda da canavarlarla savaşacak, ölümsüz orduları alt etmeye çalışacak ve berbatlığın güçleriyle yüzleşeceğiz. 
 
Hammerwatch II duyuru fragmanı
 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu